F + U ACADEMY OF LANGUAGES

F+U dil okulu, Heidelberg şehrinin nabzının attığı merkezde Bismarckplatz'da bulunmaktadır ve Neckar'dan sadece birkaç metre uzaklıktadır. Yabancı Dil olarak Almanca alanında uzmanlaşmış olan F+U Dil Akademisi Almanca kurslarında sabahları veya öğleden sonraları yoğun kursları  veya akşamları yapılan ek kursları ile dünyanın önde gelen okullarından biridir.

 

F+U ayrıca pek çok uluslararası sınav için test merkezidir: TOEFL (Test of English as a Foreign Language), TestDAF (Test Deutsch als Fremdsprache), Zertifikat Deutsch, Zertifikat Deutsch für den Beruf, TOEIC (Test of English for International Communication), LCCI (London Chamber of Commerce and Industry) exams, TELC (The European Language Certificates), ECDL (the European Computer Driving Licence), TestAS, OnDaF. 
 

Multimedia donanımlı 30 sınıf (yazın 60'a kadar çıkabilmektedir), 50 bilgisayarlı 3 internet odası, kablosuz internet, küçük bir kütüphane ve Heildelberg'in merkezi konumu sayesinde Dil Akademisi, dil derslerini eşsiz bir deneyime dönüştürmektedir.

FU Heidelberg.jpg
FU Heidelberg.1.jpg