accord1.jpg

ACCORD ECOLE DE LANGUES

Paris V, Paris VII, Paris VIII Üniversiteleri ve dünyaca tanınan INALCO Dil Enstitüsü ile yapılan özel bir işbirliği anlaşması uyarınca faaliyet gösteren özel bir dil okuludur. SOUFFLE ve ELITE tarafından akreditasyonu vardır.

Her seviye ve ihtiyaca uygun programların bulunduğu Accord Dil Okulu, Paris’in merkezindeki binasında Fransızcayı Fransa’da ve en etkin bir biçimde öğrenmek için gerekli tüm imkanların sunulduğu seçkin bir kurumdur. Çocuklar ve gençler için özel düşünülmüş aktiviteler içeren ve Fransızcayı eğlenirken öğreten Yaz Kampları ile sadece yetişkinler ve profesyonellere değil 8 – 18 yaş arası çocuklara ve gençlere de en iyi şekilde Fransızca eğitimi verir. Okul büyük bulvarlarla çevrelenmiştir ve restoranlara, kafelere ve tiyatrolara çok yakındır. Accord Paris Dil Okulu, Paris'in merkezinde dünyaca ünlü Opera Binası'nın yanı başında ve yine dünyaca ünlü Louvre Müzesi'ne birkaç dakikalık yürüyüş mesafesinde yer almaktadır. Grand Boulevards üzerinde yer alan okul, The Georges Pompidou Centre and Grands Magasins'in bulunduğu ve TV'lerden görmeye alışmış olduğumuz Paris'in en renkli bölgelerinden birisinde konumlanmıştır. Okul müfredatında genel Fransızca, sınav hazırlık kursları ve iş Fransızcası gibi kurslar yer almaktadır.

Accord Paris Dil Okulu iyi donanımlı tipik bir Paris binasının ikinci katında konumlanmıştır. Okul binasında görsel ve işitsel ekipmanları olan 20 sınıf, kafeterya, multimedya merkezi, kablosuz internet erişimi ve video odası gibi donanımlara sahiptir. Okul Fransız kültürünü daha iyi tanıyabilmeniz için yılın belli dönemlerine göre geniş kültürel aktiviteler hazırlamaktadır. Accord Paris Dil Okulu'nda eğitim alan öğrenciler okul tarafında özenle seçilen aile yanlarında, yurtlarda veya studyo daire konaklama seçeneklerinde kalmaktadır.