LSE1.jpg
LSE2.jpg
LSE3.jpg

LONDON SCHOOL OF ENGLISH

Holland Park Gardens Kampüsü:

The London School of English’in Holland Park Gardens’daki kampüsü Londra’daki en iyi yerleşim yerlerinden birinde bulunmaktadır. Notting Hill’den yürüyerek 10 dakikalık uzaklıkta bulunan okul, essiz güzellikteki Kensington’da geleneksel bir binada bulunmaktadır. Ayrıca London School of English Oxford Street’den metro ile 15 dakikalık uzaklıktadır. The London School of English de dersler pratik, konu ile ilgilidir, bu yüzden okul öğrencilerine ihtiyaçlarına uygun kurs bulmayı garanti etmektedir. Okulda öğrenciler hedef belirlenerek hazırlanmış programlara devam ederler. Bu programlarda deneyimli ticaret ve profesyonel insanlara, daha genç iş adamlarına, hukuk ve bankacılara yönelik özel kurslar bulunmaktadır. The London School of English’de 19 donanımlı sınıf, en son geliştirilmiş multimedya, bilgisayar ve internet seçenekleri ile iyi donanımlı Ticaret Merkezi bulunmaktadır.

Westcraft Square Kampüsü:

Westcraft Square Kampüsü; Hammersmith ve Chiswick arasında bulunan, çağdaş mimarisi ile klimalı ve engelliler için girişi bulunan binası Londra’nın merkezine 20 dakika uzaklıkta sessiz ve keyifli bir bölgede bulunmaktadır. Westcroft Square Kampusu her yıl 40’i aşkın ülkeden gelen uluslararası öğrencilere ev sahipliği yapmaktadır. Öğrenciler derslerden arda kalan zamanlarında Londra’nın dünyaca ünlü ve çoğunlukla ücretsiz galerilerini, müzelerini gezebilir, binlerce alternatif restoranda dünya mutfaklarından yemekler yiyebilir. Akşamları müzikal, konser veya tiyatrolarda sahnelenen başarılı performansları izleyebilir, sayısız parklarda dinlenebilir veya pub, club, kafelerde eğlenebilir. Hafta sonları öğrencilerin Londra dışında tarihi kasabalarını veya güzel doğası ile kırsal bölgelerini gezme alternatifleri bulunmaktadır.

 

 

Canterbury Kampüsü:

Canterbury Kampüsü, UNESCO’nun Dünya Mirası Listesi'nde bulunan ve 1000 yıldan fazla tarihi olan katedral şehrinin kalbine çok yakındır. 

Sahile yakın konumuyla, çevresinde bulunan Üniversitelerle, tarihi yapılarıyla Canterbury canlı ve sosyal bir şehirdir. Öğrenciler burada geleneksel İngiliz yaşam biçimini yakından deneyimlerken, bu güzel ve tarihi kentin merkezinde sakin bir sokakta bulunan büyüleyici kampüs binasındaki küçük sınıflarda 30 yaşın üzerindeki yetişkinler için çeşitli kişiselleştirilen yoğun içerikli kurslara katılıp kendilerini geliştirme fırsatı bulabilirler.