dilokulu_els_amerika.jpg

ELS LANGUAGE CENTRES - USA

Geçen 50 yıl boyunca, ELS dünyanın her bir yöresindeki 175 ülkeden 1 100 000’dan fazla öğrencinin İngilizce öğrenmesine yardım etmiştir. ABD ve Kanada’daki 60’ten fazla merkeziyle (50’den fazlası üniversite kampüslerindedir), ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar.


ELS, onlarca yıllık deneyimiyle, öğrencilerin İngilizcede uzmanlaşmasına yardım etmek üzere kendi benzersiz müfredat, ders kitapları ve markalı dil öğrenme yazılımını geliştirmiştir. ELS, kanıtlanmış öğretim yöntemleri, yüksek nitelikli öğretmenleri ve 12 düzeyde öğretim sunan dikkatle tasarlanmış müfredatıyla akademik başarı sağlar.


ABD’deki ELS Dil Merkezleri, US Secretary of Education’un ulusal akreditasyon acentesi olarak gösterdiği Accrediting Council for Continuing Education & Training (ACCET) tarafından akredite edilmiştir. ELS okulları aşağıdaki programları sunmak için onay almıştır: Yoğun Programlar, Yarı-Yoğun Program, TOEFL® iBT’ye Tam Hazırlık Programı, American Explorer Programı, İş İngilizcesi Programları, CELTA ve Özel Programlar. Bu okul göçmen olmayan yabancı öğrencilerin kaydı konusunda Federal yasa tarafından yetkilendirilmiştir.