ces-dublin.jpg
ces dublin2.jpg
ces dublin3.jpg

CENTRE OF ENGLISH STUDIES - DUBLIN

1979'da kurulan CES, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere İngilizce öğretmekte 40 yıllık bir deneyime sahiptir. 


İngiltere'de tüm öğretmenler, asgari olarak Trinity TESOL veya Cambridge CELTA yeterlilik belgelerine sahiptirler; pek çoğu ise EFL öğretim diploması ve derecesine sahiptir.


İrlanda'da tüm öğretmenler bir üniversite diplomasına ek olarak ACELS tarafından tanınmış bir öğretim akreditasyonuna sahiptir. Birçoğu, DELTA gibi EFL öğretim niteliklerine de sahiptir.

 

İrlanda ve İngiltere'deki tüm CES okullarında öğretmenler yalnızca tecrübeleri için değil aynı zamanda pozitif, olumlu ve öğrenmeyi eğlenceli hale getirecek tavırlarına bakılarak seçilmektedir.

Tüm CES okulları, aile yanında konaklama da dahil olmak üzere çeşitli konaklama seçenekleri sunmaktadır. Birleşik Krallık ve İrlanda'daki personelin akademik bilgisi, idari becerileri ve deneyim derinliği, CES'in gereksinimleri tam olarak karşılayacak kurslar ve hizmetler sunabileceği anlamına gelir.

2007'de CES, dört veya daha az merkez kategorisinde "Avrupa'da Yıldız İngilizce Dil Okulu" seçildi. Aynı ödül için 2008 - 2011 yılları arasında her yıl listeye girdi. CES, bu ödül için üst üste beş yıllığına aday gösterilen tek okul! CES, İngiltere'deki British Council ve İrlanda'daki ACELS (İrlanda Eğitim Bakanlığı) tarafından tanınır ve akredite edilir. CES Ireland ayrıca İrlanda Pazarlama İngilizcesi’nin (MEI) kurucu üyesidir.

CES ayrıca, yıl boyu devam eden okullarının birçoğunun EAQUALS üyesi olmasından gurur duymaktadır. CES Dublin resmi IELTS ve PEARSON test merkezi. CES Leeds ve Harrogate resmi IELTS Test Merkezi'dir.

İngiltere'deki tüm okulları English UK tam üyesidir.

Motto: Care – Excellence – Success

CES İrlanda'da sadece Dublin şehrinde kurslarını sunmaktadır.