dublin-cultural-institute.jpg

DUBLIN CULTURAL INSTITUTE

Sınıfların eğlenceli ve hareketli atmosferine katılmak için dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileriyle yüksek standartlardaki eğitimiyle tanınan okul The Dublin Cultural Institute'de her seviyede kurslar sunulmaktadır. Öğretmenler verdikleri birbirleriyle bağlantılı dersler ile öğrenci odaklıdır.

Şehir merkezinde konumlanmış oluşu Dublin Cultural Institute’ı oldukça kolay ulaşılabilir yapmaktadır ve profesyonel çalışanları da kucaklayıcı ve yardımcı olmaları konusunda gurur vermektedir. Öğrenciler modern sınıflarda yüksek standartlardaki eğitimin tadını, profesyonel eğitim almış ve her öğrencinin ilerlemesiyle yakından ilgilenen yetkin öğretmenleriyle çıkarırlar.

Dublin’in tam kalbinde, toplu taşımaya ve şehrin ana kültürel cazibe merkezlerine oldukça yakın olup Grafton Caddesi, Trinity College, National Wax Museum, vb. gibi kentin birçok simgesine sadece yürüme mesafesindedir.


2004’ten bu yana dünyanın birçok yerinden gelen öğrencilerin İngilizce öğrenmelerine yardımcı olmaktadır. 15 yıllık deneyimi ile, çeşitlilik gösteren programları ve Sosyal Aktivite Programı ile şehrin dışına hafta sonu gezileri de düzenleyerek Emerald Isle gibi İrlanda tarihinin belli başlı yerlerini görebilmelerinin yanı sıra, nefes kesen manzaralara şahit olarak zengin İrlanda kültürünü daha yakından tanıyabilmeleri, festivallere katılabilmeleri, yeni arkadaşlıklar edinmeleri, müzeleri ziyaret edebilmeleri, şehirde gözetim altında gezinebilmeleri sağlanmaktadır.